Kriza Ákos polgármester FIDESZ :: Híreink
Nyitóoldal Kriza Ákos Képviselők Kapcsolat Sajtómegjelenések Galéria Videógaléria
jeloltek
Harminc percnyi csoda a jégennews/927_0_t.jpgA Miskolci Jegesmedvék fantasztikus mérkőzésen óriási erőfeszítésre kényszerítették a válogatottakkal teli Fehérvárt, és bár kikaptak végül, vastaps mellett fejezték be az idei jégkorongszezont.

Az első harmadban fantasztikus meccset láthattak a nézők. A fehérváriak igyekeztek nagy tempót diktálni, ám a Jegesmedvék az első pillanattól fogva felvették a fordulatszámot. Az első látványos esemény a 4. percben történt. Lökdösődés támadt a miskolci kapunál, a palánk mellett, amelyhez oda akart menni – teljesen feleslegesen – Naglich. Popovics igyekezett távol tartani őt, mire a fehérvári játékos ledobta a kesztyűjét, ám a miskolci hokis is beleállt a bunyóban. Naglich rossz emberrel kezdett ki, mert Popovics egészen a jégig verte a vendégek légiósát. Mindkét játékos véglegest kapott, de Popovics a szurkolók óriási ovációjától kísérve hagyta el a jeget. A 7. percben megszerezte a vezetést a Miskolc: Láda remekül fektette el az előtte lévő védőt, jó ütembe passzolt Knox-hoz, aki felvarrta a pakkot a felsővas alá (1-0).